שני אנשים נפגשים בדרך ומגלים שהם נוסעים לאותו כיוון, אז למה לא לנסוע יחד?

ככה התחילה הדרך שלנו לפני כ-4 שנים, שני שותפים, בנטוס שיווק דיגיטלי…

אני ליאור, בוגר לימודי פסיכולוגיה וקורס קופי במכללה של תרצה גרנות, התחלתי את דרכי כקופירייטר לפני כעשור. עבדתי במשרדי פרסום על קמפיינים לרדיו, טלוויזיה, עיתונות ושאר נתיבי עולם האופליין. לאחר מכן ניהלתי במשך כמה שנים סטודיו עצמאי לכתיבה, עיצוב והפקה של חומרים פרסומיים.

כאן פגשתי את ליאת שבדיוק באותו זמן סיימה דרך של 15 שנים בעולם האינטרנט, ממנהלת פרויקטים מתחילה באינטרנט זהב הגדולה של פעם, דרך תפקידי ניהול בכירים בקבוצה ולבסוף מנכ”ל במספר חברות אינטרנט ואף כיזמית בתחומי המסחר האלקטרוני, המדיה והתוכן.

די מהר הבנו שהשאיפות שלנו מצטלבות  והיעד המשותף הוא משרד לשיווק ופרסום בדיגיטל. הניסיון הרוחבי וה  DNA הטבעי שלנו הביאו לגיבוש מהיר של השרות שלנו: מנהלי שיווק באינטרנט, באאוטסורסינג, שגם מייעצים וגם מבצעים.

האתגר

עסקים רבים קטנים ובינוניים נמצאים בנקודה בהתפתחותם, שבה הם אינם יכולים להחזיק מנהל שיווק באינטרנט במשרה מלאה, וגם אם כן - הם מבינים שמנהל שיווק, מוכשר ככל שיהיה, לרב לא יוכל להיות מעולה מקצועית בכל התחומים של השיווק הדיגיטלי והשיווק באינטרנט המשתנה חדשות לבקרים, ולכן יזדקק להפעיל ספקים חיצוניים כקבלני ביצוע. מצד שני, דווקא עסקים אלו זקוקים לנוכחות דיגיטלית אפקטיבית ומאוד ממוקדת, זקוקים לייעוץ, ליווי שוטף, היכרות עם מגוון האפשרויות ומישהו שיורה להם את הדרך וישמור על האינטרסים שלהם ועל התקציבים שלהם.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה!

כאן העסקים האלו פוגשים אותנו, ומקבלים בתקציב אפשרי והגיוני משרד שידאג לקידום האתר שלהם, לקמפיינים שלהם בגוגל ובפייסבוק, לכתיבת תכנים, ניהול האתר, הוצאת דיוורים, ייעוץ שוטף ועוד. עסקים אלו מגלים שהם יכולים להחזיק מחלקת דיגיטל באאוטסורסינג ותוך כדי התהליך גם ללמוד המון ולגלות ששיווק דיגיטלי זה פשוט כיף.

הפתרון

תכנון ואסטרטגיה - מידי חודש אנו מקימים פגישות עבודה עם לקוחותינו, במהלכן אנו מייעצים, חושבים, מחליטים יחד על הפעילויות החודשיות ודואגים לאינטרסים ולהוצאות של העסק - כאילו אנחנו עובדים בתוך הארגון. הורדה לביצוע - כשאנו מסיימים את הפגישה אנחנו מפשילים שרוולים ומורידים את כל ההחלטות לביצוע כאשר 95% מהעבודה מתבצעת אצלנו inhouse ביעילות ובמהירות. הלקוחות שלנו לא רודפים אחרינו, אנחנו רודפים אחריהם, מפעילים אותם, מנדנדים להם, וכך גורמים לתהליכים לזרום ולמשימות להתבצע. ניתוח, הסקת מסקנות ופעולה בהתאם - אצלנו הכל מדיד. אנחנו בודקים את תוצאות העבודה שלנו, משקפים לכם הכלל ללא פילטרים, מגישים לכם דוחות חודשיים מפורטים ופועלים בהתאם. שקיפות היא ערך עליון אצלנו ואנחנו לא מבקשים התחייבות מכל סוג.  

מה תרגישו כשתעבדו איתנו?

השיווק שלכם עולה על ה HIGHWAY

השיווק שלכם עולה על ה HIGHWAY – לא נעשה לכם הנחות, נשאל שאלות, נחליט על משימות, נניע אנשים וספקים. דברים יתחילו לזוז ומהר.

סוף סוף מישהו בצד שלכם

לא ניתן לכם להוציא כסף בכיוונים שנראה כלא נכונים. לפני הכל – אנחנו בצד שלכם. בניגוד למשרדים שמתמחים במדיה מסוימת ובאופן טבעי נוטים להעדיף אותה – המשרד שלנו נותן שירותי דיגיטל ב-360 מעלות, ולכן אנו לא נאמנים לאף מדיה אלא לכם.

השולחן שלכם נשאר נקי

אתם צריכים שקט כדי להתמקד בעבודה שלכם. מהר מאוד תראו שהדברים אצלנו מתבצעים. יש לנו הכרות רחבה עם השוק, עם הטכנולוגיות בשירות השיווק והפרסום בדיגיטל, ואנחנו יודעים לפתור בעיות ולהתקדם מבלי להטריד אתכם. הלקוחות שלנו יודעים שאצלנו עובדים בשיטת "שגר ושכח".

אתם רואים תוצאות

אנחנו תמיד נחפש להיות ב WIN-WIN, לכן נכוון את התקציבים למקומות שיביאו הכי הרבה תוצאות, ונפרד מיוזמתנו מלקוחות שלא מקבלים תוצאות. מסיבה זו אנו לא מבקשים התחייבות חודשית ומאמינים בהתקשרות על בסיס רצון הדדי להמשיך ולעבוד יחד מידי חודש.

מי אנחנו ?

ב Netus מנהל קמפיינים ועמודים עסקיים בפייסבוק, אינסטגרם ובלינקדאין. אוהב תוכן ועיצוב , כותב מאמרים, מפיק ניוזלטרים, מאפיין עיצובים וחומרים שיווקים, דפי נחיתה ואתרים ומנהל את הסטודיו שלנו. בוגר קורס קופירייטינג – המכללה לתקשורת ופרסום תרצה גרנות, מוסמך Google Adwords כולל יוטיוב ורשת המדיה. BA בפסיכולוגיה - סוציולוגיה, מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.

ב Netus מנהלת בין היתר את תחומי הקמת אתרים, קידום אורגני במנועי חיפוש, פרסום ב - Google AdWords (כולל יוטיוב ורשת המדיה), Google Tag Manager ועוד. בעלת MBA מאוניברסיטת בר אילן ו MA במדיניות ציבורית מנהל ומשפט מהאוניברסיטה העברית ירושלים. מקדמת אתרים מוסמכת - ג'ון ברייס, מוסמכת Adwords Google ו - Google Analytics ובוגרת קורסי WordPress. מרצה בקורסים של שיווק דיגיטלי ומעבירה סדנאות בתחום.

צרו עמנו קשר לתיאום פגישה לא מחייבת