פרסום בגוגל וקידום ממומן ב Google AdWords

נטוס שיווק דיגיטלי הינה סוכנות בעלת תג של שותפי גוגל אדוורדס (Google Partnet), וכל חברי הצוות שלנו הנה מוסמכי Google AdWords, בעלי ניסיון עשיר בניהול קמפיינים מורכבים עבור מגוון סוגים של עסקים, לרבות אתרי מסחר אלקטרוני.

 יש לנו גם הסמכה אישית אחת ל – גוגל אנליטיקס Google Analytics ואנו עושים בו שימוש נרחב בעבודת ניהול הקמפיינים היומיומית שלנו. 

קליק לצפייה בהסמכת ה – Google Analytics שלנו

קליק לצפייה בעמוד הסוכנות שלנו ב Google Partner

למידע בנושא מדיניות צד שלישי של Google הקליקו כאן

פרסום בגוגל

למי זה מתאים ?

מערכת הפרסום של google מציעה היום מגוון עצום ומרתק של פתרונות שיווקיים עבור כל סוגי העסקים, קטנים כגדולים, דיגיטליים, אינטרנטיים, חנויות, נותני שירות ועוד. עבור כולם ניתן לתפור פתרונות אפקטיביים לקידום מכירות. ברוב המקרים, קשה לדעת מראש האם פרסום ממומן בגוגל הוא אפיק שיווק יעיל עבור העסק לכם, ולכן בדר”כ אנחנו מציעים לבצע פיילוט בתקציב מדיה לא גבוה, רק על מנת לבדוק היתכנות. 

במהלך השנים קידמנו (ועדיין מקדמים) באמצעות פרסום ממומן בגוגל מגוון עצום של עסקים – חברות B2B, נותני שירותים, מסעדות ובתי קפה, חדרי כושר, חנויות וירטואליות, עסקים בתחום הפארם, תיירות ועוד רבים.

מה כולל השירות ?

  • ניתוח יסודי של צורכי העסק ברמה השיווקית ובתחום המכירות
  • קביעת יעדים ומדדי הצלחה (KPI)
  • הקמת תשתית מדידה שתאפשר לנו לבחון את הצלחת הפעילות
  • הקמת קמפיינים (מסעות פרסום) במדיות הרלבנטית - רשת החיפוש, רשת המדיה, יוטיוב, ג'ימייל ועוד
  • ניהול הקמפיינים תוך ביצוע אופטימיזצייה לצורך הפחתת עלויות וקבלת מקסימום פניות מלקוחות פוטנציאליים
  • עדכונים ושינויים בדפי הנחיתה, ביצוע ניסויים על גרסאות שונות (AB TEST) על מנת לבדוק מה עובד טוב יותר
  • דיווח מפורט וברור באמצעות Google Data Studio
  • מבטיחים לשמור עליכם ועל הכסף שלכם - לא ניתן לכם לזרוק כסף לפח. אנחנו בצד שלכם ולא בצד של המדיה.

ואם אין לי דף נחיתה?

אם אין לכם אתר או דף נחיתה – נשמח להציע פתרון איכותי במחיר סביר ביותר גם בתחום זה. אנחנו עובדים עם מערכת דפי הנחיתה פייג’ויז ובונים דפי נחיתה גם באמצעות וורדפרס. הדפים שלנו תמיד מותאמים למובייל (טוב, זה ברור) והם לוקחים בחשבון את מסע הלקוח מרגע הבירור ועד החלטת הקנייה. אנחנו מנסים להוביל את הלקוח הפוטנציאלי לנקודה ההמרה – כלומר ליצירת הקשר עמכם בדרך שתבחרו. אנו עובדים עם מעצבים מקצועיים ויוצרים עמודי נחיתה איכותים, יפים וממירים. נתחיל את הדרך עם דף הנחיתה שיצרנו ונבצע במהלך הדרך שינויים והתאמות בהתאם לתוצאות.

עדיין מתלבטים? צרו קשר וקבלו שובר ניסיון לפרסום ב – Google Adwords.

צרו עמנו קשר, נחשוב יחד האם פרסום בגוגל הוא האפיק השיווקי הנכון לעסק שלכם ונשתדל גם להשיג עבורכם שובר מתנה של גוגל בסך 300 ש”ח בהתאם למדיניות גוגל.

מנהלת התחום בנטוס – ליאת לנג, בעלת כל הסמכות גוגל פרטנרס, עם ניסיון רב שנים בתחום ואף מרצה בקורסים ובסדנאות “טרנספורמציה דיגיטלית” בתחום הפרסום בגוגל.